Astrid Fodor, după interzicerea jocurilor de noroc: „Sunt mulțumită pentru că trăim într-o societate democratică”
Primarul Sibiului, Astrid Fodor, a anunțat luni că sălile de jocuri de noroc din oraș vor fi închise treptat, pe măsură ce le expiră autorizațiile de funcționare, după decizia Consiliului Local de a interzice aceste activități, scrie Agerpres. „Sunt mulțumită pentru că trăim într-o societate democratică. Consilierii au avut treiRead More

























