S-a pensionat după 36 de ani în slujba comunității. Mesajul de mulțumire transmis de primarul Valentin Ivan
Un capitol important din istoria administrației locale din Sadu s-a încheiat odată cu pensionarea doamnei Rotărescu Octavia Marcela, care și-a desfășurat activitatea timp de 36 de ani în cadrul Primăriei Comunei Sadu, în Compartimentul de Stare Civilă. Momentul a fost marcat de emoție și recunoștință din partea colegilor și a conduceriiRead More
























