Consiliul Local Sibiu are începând de joi, un nou membru. Gheorghe Ciprian Zereș a depus jurământul în cadrul ședinței ordinare a Consiliului Local, preluând oficial mandatul de consilier local.
(Maria-Antonia OANA)

Sursă foto: Mesagerul de Sibiu
Odată cu validarea și depunerea jurământului, partidul Forța Dreptei are doi reprezentanți în Consiliul Local Sibiu. Celălalt consilier local din partea formațiunii este Victor Leția.
În urma acestei modificări, Uniunea Salvați România (USR) rămâne cu un singur reprezentant în Consiliul Local Sibiu și anume Diana Mureșan.













