Astăzi a fost o zi cu semnificații speciale la Centrul Chinologic Sibiu, unde a avut loc ultima zi de muncă a colonelului în rezervă Dorel Constantin. Pensionarea marchează sfârșitul unei etape importante din viața sa profesională, dar totodată deschide calea către noi oportunități și experiențe.
![](https://i0.wp.com/mesageruldesibiu.ro/wp-content/uploads/2024/05/Centrul-Chinologic-Sibiu.jpg?resize=698%2C524&ssl=1)
FOTO: Centrul Chinologic Sibiu
„Astazi, pentru colegul nostru, colonel în rezervă Dorel Constantin, a fost ultima zi de lucru în cadrul Centrului Chinologic Sibiu.
Pensionarea nu este doar o încheiere, ci și un nou început, oferind ocazia de a explora hobby-uri neglijate, de a petrece timp prețios cu familia și prietenii și de a descoperi noi interese și pasiuni.
În această etapă, fiecare zi devine o oportunitate de a trăi viața la maxim, fără constrângeri și fără termene limită. Felicitări pentru atingerea acestui moment semnificativ și pentru tot ce ai realizat până acum!
Întregul colectiv iți dorește o pensionare fericită și sănătoasă. Felicitări!”, a postat Centrul Chinologic Sibiu.