Valentin Ivan, primarul comunei Sadu, este alături de tinerii din comună care astăzi încep susținerea probelor scrise ale examenului de bacalaureat.
![](https://i0.wp.com/mesageruldesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/06/62b001d38c386_examen-bac-2022.jpg?resize=698%2C393&ssl=1)
School student’s taking exam, thinking hard, writing answer in classroom for educational university admission test and world literacy day concept
„MULT SUCCES DRAGI PRIETENI !
Cel mai important examen de maturitate “ BACALAUREATUL “ urmează zilele următoare, când elevii absolvenți a XII clase, vor intra in filtru evaluării cunoștințelor cumulate in Liceu.
Le doresc mult succes tuturor, celor ce vor trai emoțiile acestui examen și am încredere in ei, pentru a obține rezultate bune și foarte bune” le-a transmis Valentin Ivan celor care în aceste zile se află în focul examenelor de bacalaureat.