Junii Sibiului și interpretul Robert Târnăveanu au oferit un spectacol seniorilor de la Căminul pentru Persoane Vârstnice Sibiu, cu ocazia Zilei de 8 Martie.
![](https://i0.wp.com/mesageruldesibiu.ro/wp-content/uploads/2024/03/429826023_958651395627849_9210445391583618455_n.jpg?resize=698%2C366&ssl=1)
FOTO: Junii Sibiului
„Cu respect și prețuire, mărțișoare muzical-coregrafice din partea Junilor Sibiului și a interpretului Robert Târnăveanu, pentru seniorii de la Căminul pentru Persoane Vârstnice Sibiu. La mulți ani, doamnelor, cu ocazia Zilei de 8 Martie!” – au transmis cei de la Junii Sibiului.
![](https://i0.wp.com/mesageruldesibiu.ro/wp-content/uploads/2024/03/430489323_958651532294502_8339128328457456730_n.jpg?resize=698%2C366&ssl=1)
Activitatea CJCPCT „Cindrelul-Junii” Sibiu este posibilă cu finanțarea acordată de Consiliul Județean Sibiu.
![](https://i0.wp.com/mesageruldesibiu.ro/wp-content/uploads/2024/03/429773128_958651428961179_8102966826259412524_n.jpg?resize=698%2C366&ssl=1)