Frații Tate, din nou în centrul atenției: Andrew și Tristan, surprinși (din nou) în centrul Sibiului

Frații Andrew și Tristan Tate au fost văzuți din nou în inima Sibiului. Luni dimineață, cei doi au fost surprinși pe terasa Artisant Boutique Hotel din Piața Aurarilor, acolo unde, potrivit unor surse Mesagerul de Sibiu, ar fi fost cazați.

Foto: Ovidiu Hulea

Prezența lui Andrew Tate în oraș a fost semnalată încă de sâmbătă, când a fost observat pe scările ce leagă Piața Mică – unde aveau loc filmări pentru emisiunea MasterChef – de Piața Aurarilor, zonă animată în aceste zile de festivalul „Flori pe Scări”.

Foto: Ovidiu Hulea

Alte imagini care circulă în spațiul public îl surprind pe fostul kickboxer la o petrecere desfășurată sâmbătă seara în curtea Muzeului de Istorie. Luni, el a fost văzut din nou în oraș, de această dată alături de fratele său mai mic, Tristan.

Foto: Ovidiu Hulea

Vizita în România nu a fost lipsită de incidente pentru Andrew Tate. Acesta a fost prins de poliție conducând cu 196 km/h într-o localitate din județul Vâlcea. Viteza excesivă i-a adus o amendă considerabilă și suspendarea permisului de conducere pentru o perioadă de patru luni.