Colonelul în rezervă Căpriță Daniel a marcat o zi specială la Centrul Chinologic Sibiu, unde și-a dedicat pasiunea și expertiza timp de 29 de ani, la Catedra de Dresaj și Pregătire Tactică.
![](https://i0.wp.com/mesageruldesibiu.ro/wp-content/uploads/2023/12/411520130_276258962109840_3034789670221262806_n.jpg?resize=698%2C524&ssl=1)
FOTO: Centrul Chinologic Sibiu
Centrul a trecut prin momente emoționante odată cu pensionarea acestuia, exprimându-și recunoștința pentru contribuția semnificativă la unitate.
Directorul, comisar șef Iana Cosmin-Adrian, i-a înmânat o plachetă de onoare și o diplomă de mulțumire, marcând astfel încheierea unei cariere de excepție.
Centrul Chinologic Sibiu a transmis cele mai călduroase urări pentru perioada de odihnă și relaxare, dorindu-i să se bucure de fiecare moment în compania celor dragi.