Familia ISU Sibiu s-a mărit începând de astăzi cu 9 noi membri.
![](https://i0.wp.com/mesageruldesibiu.ro/wp-content/uploads/2023/11/isu-1.jpg?resize=698%2C524&ssl=1)
FOTO: ISU Sibiu
Aceștia sunt absolvenți ai Școlii de Subofițeri de Pompieri și Protecție Civilă „Pavel Zăgănescu” Boldești care astăzi au pășit cu încredere pe poarta unității, pregătiți pentru o nouă etapă din viața lor.
„Bun venit în familia pompierilor sibieni, dragi colegi! Vă dorim succes în carieră, vă asigurăm de tot sprijinul de care aveți nevoie pentru a duce la bun sfârșit fiecare misiune încredințată!” – a transmis ISU.