Stația de apă de la Orlat a fost refăcută
Prefectul și subprefectul județului Sibiu au fost, marți, la Orlat, pentru a verifica lucrările recent finalizate de refacere a stației de captare și tratare a apei potabile și a construcțiilor aferente, afectate de inundațiile din luna iulie.













