Doi frați minori din Sibiu, căutați de polițiști după ce au plecat de acasă și nu s-au mai întors
Polițiștii sibieni desfășoară căutări pentru găsirea a doi frați minori din municipiul Sibiu, care au plecat voluntar de la domiciliu în noaptea de 14 iunie și nu au mai revenit până în prezent. La data de 15 iunie a.c., polițiștii din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Sibiu au fost sesizațiRead More

























