Proiectele Erasmus+, o sursă inepuizabilă de informații valoroase
Așa cum s-a scris deja în presa locală, Colegiul Economic „George Barițiu” a continuat și în acest an școlar implementarea proiectelor Erasmus aflate în derulare în cadrul colegiului. După cele 3 mobilități organizate în prima parte a acestui an școlar, a doua parte a anului școlar a presupus și mai … Continuă lectura Proiectele Erasmus+, o sursă inepuizabilă de informații valoroase
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba